Рекомендації громадянам України у зв’язку із протестними акціями у САР Сянган (Гонконг), КНР

У зв’язку з триваючими акціями протесту у САР Сянган (Гонконг), КНР, рекомендуємо громадянам України неухильно дотримуватися правил перебування іноземців у цьому Спеціальному адміністративному районі, обмежити пересування територією Гонконгу, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі у зібраннях, демонстраціях, а також відстежувати повідомлення українських та міжнародних ЗМІ, місцевих органів влади про розвиток ситуації.

Місця проведення демонстрацій:

Hong Kong Island, Kowloon, New Territories, Hong Kong International Airport, Hong Kong Transit Systems, Hong Kong Shopping Malls, Hong Kong Higher Education Facilities, Causeway Bay, Victoria Park, Wan Chai, Admiralty, Central, Chater Garden, Edinburgh Place, Tsing Yi Bridge.

Рекомендуємо заздалегідь планувати поїздку до аеропорту та перевіряти статус рейсів на сайті Міжнародного аеропорту Гонконгу https://www.hongkongairport.com/en/.

Під час планування подорожі до Гонконгу необхідно врахувати, що останнім часом прикордонною службою цього міста здійснюється посилена перевірка документів іноземців, які прибувають до регіону (детальне опитування щодо встановлення мети запланованого в’їзду іноземців та огляд їхніх особистих речей).

Основною причиною  відмови у в’їзді до Гонконгу громадянам України є недостатньо чітке й переконливе обґрунтування мети відвідання ними міста.

У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров’ю громадянам України, рекомендуємо звертатися до Посольства України в Китайській Народній Республіці за номером телефону: (+8610) 65326783, на гарячу лінію Посольства України в КНР: +86-137-0123-0647, e-mail: [email protected], або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57, e-mail: [email protected]