Рекомендації громадянам України у зв’язку зі складною безпековою ситуацією у Південному Судані

З огляду на триваюче загострення внутрішньополітичної та безпекової ситуації у Республіці Південний Судан, Міністерство закордонних справ  рекомендує громадянам України утриматися від відвідання цієї країни, а тим громадянам, які вже перебувають у Південному Судані, залишити його територію.
Збройний конфлікт, який триває практично на усій території Південного Судану, включає у себе боротьбу між різними політичними та етнічними групами, озброєними непідконтрольними уряду формуваннями та злочинними угрупованнями. Обіг зброї не контролюється, мають місце збройні сутички, терористичні акти, вбивства, пограбування та викрадення людей. Уряд країни має обмежені можливості для стримування злочинності та забезпечення безпеки подорожуючих, навіть у столиці країни Джубі.
У випадку потрапляння у надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю та здоров’ю, громадянам України рекомендується звертатися до Посольства України в Ефіопії за номером телефону «гарячої лінії»: +251-967-41-9001, електронна пошта: [email protected] або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57, електронна пошта: [email protected].