Рекомендації громадянам України у зв’язку з акціями масового протесту на території Французької Республіки та терактом у центрі Страсбурга

У зв’язку з акціями масового протесту на території Французької Республіки і терактом, що стався 11.12.2018 р. в центрі Страсбурга, правоохоронними органами Франції вживаються заходи щодо забезпечення підвищеної безпеки та контролю.
З огляду на проведення французькими правоохоронними органами в місті Страсбург спеціальної операції на державному кордоні Франції тимчасово посилено особистий та паспортний контроль.
Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України, які планують здійснити поїздку до Франції, виявляти пильність та обачність під час перебування в місцях підвищеного ризику та скупчення людей (різдвяні ярмарки, вуличні вистави, концертні майданчики, аеропорти, вокзали, місця релігійного культу, відомі історичні пам’ятки), виконувати всі законні вказівки і рекомендації сил безпеки та місцевої влади, бути готовими до перевірки представниками правоохоронних органів документів і транспортних засобів, особистого контролю, мати при собі документи, які посвідчують особу, постійно стежити за повідомленнями місцевих органів про розвиток ситуації, актуальні загрози та заходи безпеки в місці перебування.
У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, рекомендуємо громадянам України звертатися до Посольства України у Франції за номером цілодобової «гарячої лінії»: +33-143-06-07-37, e-mail: [email protected] або [email protected], або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57.