Попередження громадянам України у зв’язку зі складною безпековою ситуацією в Республіці Сенегал 26.10.2017 р.

У зв’язку з нестабільною безпековою ситуацією в Республіці Сенегал, що виникла через загрозу терористичних актів, рекомендуємо громадянам України, які планують свою подорож до Сенегалу, та тим, які вже перебувають у цій країні, дотримуватися заходів безпеки, уникати місць масового скупчення людей та відвідування туристичних об’єктів (прибережні готелі, супермаркети, найбільш популярні у іноземців заклади, місця екскурсій та відпочинку, розважальні заклади). Рекомендуємо неухильно дотримуватися правил перебування іноземців в Республіці Сенегал та мати при собі оригінали паспортних документів.
У випадку нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку, громадянам слід повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора.
Рекомендуємо громадянам України виявляти підвищену увагу та обережність і бути готовими до посилених у столиці Сенегалу м. Дакар заходів безпеки, які запроваджені шляхом патрулювання озброєних загонів жандармерії та військових, ретельної перевірки документів, прискіпливого огляду автотранспорту та особистих речей, посиленого контролю в аеропорту.
З метою отримання інформації про події, які можуть вплинути на забезпечення безпеки в країні, радимо стежити за новинами у місцевих та міжнародних ЗМІ.
У випадках потрапляння у надзвичайні ситуації на території Сенегалу рекомендуємо невідкладно звертатися до Посольства України в Республіці Сенегал за номером телефону: +(221) 774745563, адреси електронної пошти: [email protected], [email protected] або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 2381657, електронна пошта: [email protected]